Gå Svensk Innebandys Fifty/fifty-utbildning

Klicka här

Anmälda till kurser 22-23

Nedan finner ni alla som är anmälda till någon av våra kurser säsongen 22-23 samt gruppindelning för Fortbildningshelgen. Dubbelkolla gärna att ert namn ligger rätt. Om något inte stämmer så maila till daniel.kolborn@innebandy.se

Namnen står i bokstavsordning sorterat på förnamn. 

Fortbildningshelgen lör 27 aug på Bosön. (Samtliga grupper börjar 9.00 och slutar ca 16.30):

Grupp 1 (Lokal Los Angeles)

Agnes Andersson

Amanda Brehme

Amina Jerbi 

Camilla Karlsson 

Cornelia Ichu 

Ebba Ek

Elvira Elfgren

Emilia Westgard 

Emma Torbjörnsdotter

Filippa Wijnbladh

Hilda Wallén 

Isabell Petersson 

Joline Briston 

Maja Neffling 

Matilda Andersson 

Paulia Alzén 

Rebecka Risberg 

Sara Lindqvist 

Signe Liljemark 

Sofia Brehme 

Sofia Hedqvist 

Stella Krafft 

Telma Nääs 

Grupp 2 (Lokal Sydney)

Anton Zaitsev

Arne Brovig

Daniel Karlsson 

Elin Holm 

Emil Glenngård 

Emilia Tuomela 

Erik Nyman 

Gustaf Reimer 

Hanna Woxmark 

Imtiaz Karim 

Jan Lingemark 

Jouni Kekkonen

Linus Löfstedt 

Lukas Jellnor

Mauricio Castillo 

Niclas Woxmark 

Niklas Lundberg 

Robert Lindén Säfström 

William Hilmersson

William Rennerfelt

 

Grupp 3 (Lokal Sarajevo)

Adam Lönnborg 

Alexander Friberg 

Christoffer Hellström 

Elliot Helin Boucher 

Christian Berger 

Fredrik Nensén 

Heimo Lyly

Joel Holm 

Johan Hessing 

Jonas Vedin

Lars Reuterhagen 

Martin Claesson 

Mats Andersson 

Mats Nordrup

My Lyly 

Patrik Andersen 

Sadjad Nima 

Sam Robertsson 

Sezgin Youmer 

Shabbir Ahmed 

Svante Lindholm

Ulf Hedlund

Viggo Holm

 

Grupp 4 (Lokal Atlanta) 

Agaton Östlund 

Dante Grähs Eriksson 

Edvin Svensson 

Ella Lassen Eriksson 

Elvin Anderman 

Erik Gustafsson 

Fredrik Åhlund 

Hugo Jenelius 

Hugo Joråd 

Isak Wallenius 

John Degerqvist 

Jonathan Ström 

Leo Haochen Li 

Linus Strandwitz

Love Andersson 

Love Månsson Patriksson 

Mattias Thorsén 

Max Brodin 

Melvin Hallgren

Oliver Andersson Liard 

Rasmus Bergne

Rebecca Johansson  

Sebastian Ericsson 

Simon Lundberg 

Stefan Asplund 

William Tegner

 

Fortbildningshelgen Söndag 28 aug på Bosön (Samtliga grupper börjar 9.00 och slutar ca 16.30 )

Grupp 5 (Los Angeles)

Alexander Mattsson

Alexander Potapeiko 

Andreas Persson Stenberg 

Andrii Semeniuk

Annie Normark 

Can Asal 

Daniel Mårtensson 

Erik Palmertz 

Eskil Simonsen 

Filip Lövenklint 

Jakob Iskander 

Jakub Horyna 

Jonas Edström 

Kerin Mitchell 

Kevin Helly 

Lucas Werelius 

Malva Sölvemark 

Maryan Hraboyk 

Theodore Idevall

 

Grupp 6 (Sarajevo) 

Aarre Hietanen 

Anders Haag 

Christian Ljunggren 

Håkan Taxen 

Johan Nima 

Kenny Ly 

Lars Samuelsson 

Magnus Berg 

Manne Jahnsson 

Martin Mårtensson 

Mathias Lindvall 

Mikael Ferneback 

Osama Abaied 

Peter Lassfolk 

Ricky Bagge 

Tobias Jansson 

Tommy Egman 

Zana Guzel 

Åsa Gustafsson 

 

Grupp 7 (Sydney) 

Aida Jönsson 

Andreas Lyhnakis 

Arvid Stegrud 

Christoffer Castwall 

Isabelle Lassfolk 

Jonas Broström 

Karima Sharipova 

Ludwig Idevall 

Maja Bergman 

Mattias Thomasson 

Max Åstrand 

Melker Falkenström 

Melvin Lindqvist 

Noah Hulin 

Oscar Olsson Berglund 

 

Grupp 8 (Atlanta)

Anton Dalerå 

Edvin Johansson 

Emilia Risberg 

Emmie Helleday 

Filip Hållander 

Henrik Lönnstedt 

Herman Schöld 

Hilma Durfors 

Jacob Ahling Hult 

Julian Jacoel 

Kjelle Svensson 

Leo Ghiselli Fristedt 

Mårten Widström 

Oliver Hallgren 

Simon Dahlberg 

William Warman 

 

Licenskvällen 5 sep 18.00-22.00 på Scandic Star Sollentuna

Grupp 1 (Lokal Roma)

Anders Asp 

Andreas Theorén 

Anna Mandelstam 

Anton Fritshammar 

Björn Söderström 

Dennis Svensson 

Didrik Axén 

Fadi Saffo 

Felix Fernström 

Fredrik Bousett 

Fredrik Dahl 

Fredrik Hallenberg 

Gustav Levin 

Håkan Augustsson 

Johan Ståhl 

Johnn Wahlgren 

Johnny Claesson 

Jonas Laurell 

Kari Malmros 

Karl-Johan Leijon

Ken Johansson 

Kenneth Johansson 

Kim Svedberg 

Lars Sundlöf 

Linus Söderblom 

Linus Warrenstein 

Magnus Eriksson 

Magnus Westerberg 

Mario Mallengren 

Martin Åkesson 

Mathias Stegrud

Mattias Nordlund 

Michael Leimer 

Michael Westerberg 

Mimma Spasic

Ola Bigestans 

Niklas Forsman 

Niklas Tollefors

Noel Akdemir 

Patrik Cullander 

Per Sundvall 

Peter Saliba Gustafsson

Rikard Söderlund  

Robert Milerud 

Robin Vall 

Roger Nyström 

Sabina Åström

Thomas Gjutarnäfve

Thomas Josbrink 

William Albrecht 

Wilmer Axén 

 

Grupp 2 (Lokal Napoli)

Alice Fritshammar 

Alvin Aronsson 

Anton Greberg 

Anton Ponnert 

Axel Mickelsson 

Calle Theoén 

Carl Råberg 

Casper Dahlberg 

Emma Theorén 

Filip Geber 

Filip Saverstam 

Hampus Bergholm 

Hanna Claesson 

Hugo Nilsson 

Hugo Zetterberg 

Ida Stenberg 

Ines Löfstedt 

Isal Eriksson 

Isak Ålenius 

Iselle Halld´n 

Jakob Jansson 

Johanna Kjebon 

Josefine Svensson 

Kajsa Remaeus

Linnea Westerlund

Lukas Edenström 

Marcus Hellström Rückert 

Marcus Lundelin 

Matilda Jennersjö 

Maurits Jolsen 

Max Kvick 

Max Sjöberg 

Mehlvin Pettersson 

Nicholas Lindgren

Noel Huss 

Olle Aronsson

Olle Forsberg 

Oscar Ekman 

Oscar Isacsson 

Otto Alberius 

Samuel Oreland 

Sixten Thorén 

Steffanie Bramer 

Thea Augustinsson 

Theo Briston 

Tuva Egman 

Veronica Varahram 

Viggo Modigh