Här kan ni ta del av information kring reservlag i representationsserierna.
- Ansökan om spelare tillgängliga för flytt neråt i seriesystemet
- Regelverket gällande reservlag i representationsserierna
- Presentation av spelare godkända för flytt neråt i seriesystemet
Listade spelare som får spela för namngivet lag
* = antal gånger listan uppdaterats
DAMER
D1
Täby FC (B)
Lova Vestlin
Isabella Holdt
Ida Uusitalo
Sandra Olsson
Milla Åstrand (M)
Älvsjö AIK IBF (B)
Maja Lundström
Elena Bröker
Vendela Blomgren
Emmy Söder
MV Tilde Alstermark
D2
FBI Tullinge (B) *
Tuva Egman
Emilia Edman
Isabella Johansson
Emma Almström
Emma Norén
Hammarby IF IBF (B)**
Amanda Torbjörner
Lina Krogstad
Tyra Müller-Nord
Frida Elisson
Mv Maja Gårdh
Huddinge IBS (B)
Olivia Weckström
Linnea Kossmann
Amanda Klevbo
Linnea Malmberg
Isabelle Malmberg
Mv Karin Petersen
Järfälla Bele IBK (B)
Sara Norgren
Alicia Kauntz
Rebecca Johansson
Emmy Freiman
Hanna Axelsson (MV)
Nacka IBK (B)
Daniella Eales
Emelie Stigell
Thea Lindén
Elin Barbus
Linnea Lindgren
Sköndals IK (B)
Frida Porseteg
Märta Wigle
Karma Wilson
Thea Bruselius
Emma Torbjörnsdotter
Mv Tia Johnsson
Vallentuna IBK (B)
Maya Näsmark
Ebba Legnestam
Maja Laurell
Agnes Wall
Julia Sjögren
Ida Bolldén
D3
FBC Kungsholmen (B)**
Sofie Budin
Madeleine Svanäng
Linda Furu
Mv Cassandra Zackrisson
FBC Sollentuna (B)
Kajsa Alexandersson
Malin Alexandersson
Ebba Jonsson
Isabella Stendius
Sandra Lundblad
Martin Nilsén Larsson
FBI Tullinge (C)
Linnea Mälby
Hässelby SK IBK (B)
Julia Rönnberg
Elin Törnros
Malin Dahlberg
Emelie Pettersson
Alva Stark
Fanny Svensson
Järfälla Bele IBK (C)
Tess Adamsson
Sara Nyman
Ann Persson
Sandra Erhlund
Emma Johansson
Sandra Gifvars (MV)
HERRAR
H2
Älvsjö AIK IBF (B)
Simon Lundin
Tim Persson
Erik Davidsson
Ludvig Ström
Tim Kurth
Jonathan Holst-Linden
H3
FBI Tullinge (B)
Kid Låås
Oskar Lindström
Marcus Bolling
Filip Svensson
Oscar Ekman
Hammarby IF IBF (B) **
Dylan Jonsson
Hugo Askerèn
Viktor Brenklert
Alex Di Luca
Noah Roos
Kristoffer Björk
Hässelby SK IBK (B)
Niklas Halvarsson
Mattias Norman
Felix Dahlström
Alvin Aronsson
Philip Lopez
Mv Tobias Mellstrand
Nacka IBK (B) *
Filip Åkerblom Schelin
Jonathan Wallberg
Rosersberg Arlanda IBK *
Adam Hellström
Albin Schulat
Daniel Stockfors
Karl Ekeroth
William Enquist
Mv Oscar Rosendahl
Salems IF (B)
Elliot Rydell
Sahel Aqtash
Sebastian Karlsson
Aaron Fredell
Värmdö IF (B)
Erik Wergeman
Oskar Lennmark
Marvin Kalmér
Jimmy Risberg
Ruben Sandin
Mv Adrian Laufke
H4
Hässelby SK IBK (C)
Isac Krona
Patrick O´Loghlen
Jimmy Lundberg
Filip Wesen
William Reijhell
IBF Offensiv Lidingö
Oscar Widesköld
Wille Lingmerth
Viggo Nielsen
William Nilsson
Malte Jonsson
Mv Jonathan Mooney
Ingarö IF (B) *
Lucas Cronås
Alfons Sjöman
Robin Brown
Arvid Hedmo
Max Hedmo
Max Horpu Telo
William Ring
Jakobsbergs IBF (B)
Joakim Wallgert
Filip Lövenklint
Leo Sjöblom
Niklas Rydberg
Markus Vauhkonen
Tungelsta IF (B)
Mattias Falk
Hampus Wretman
Milton Holm
Martin Midelf
Vallentuna IBK (B)*
Oscar Holmberg
Viggo Sandström
Linus Valaporo
Mv Mathias Nyholm-Diurson
Väsby AIK (B)
Jimmy Lundblad
Kian Rahmanian Aberouie
Fredrik Östling
MV Fredrik Blomqvist
Skogås/Trångsunds IBK (B)
Henrik Jitelius Järnbrand
Filip Lindberg
Philip Edlund
Linus Berggren
Anton Forsell
Mv Fredrik Hellman
Sköndals IK (B)
Arvid Skardal
Samuel Wallden Nilsson
Victor Jändel Holst
William Johansson
Linus Järnholm
Patrik Asplund
Älvsjö AIK IBF (C)
Oscar Granhem
Viktor Malm
Filip Alpteg
William Phragmén
Adam Björn
MV Filip Sundberg
H5
Duvbo IK (B)**
Carl Christiansen
Filip Oliva
David Möller
Fredrik Nordahl
Simon Fröberg
Mv Sebastian Mårtensson
Ekerö IK (C)
Hugo Cleve
Ture Bengtsson
Casper Eriksson
Jimmy Pettersson
Mv Andreas Eibladh
FBC Sollentuna (C)*
Fredrik Svensson
Mattias Hjelmberg
Erik Sköld
Anton Hasselberg
Homan Aghajani
Hammarby IF IBF (C)
Mårten Engström
John Karlsson
Högalids IF (C)
Johannes Hagman
Gustav Kullberg
Erik Wickman
Andreas Härjefors
Adam Hedlund
Mv Daniel Lindholm
IFK Haninge (B)
Daniel Alvin
Lucas Hansen
Lucas Hillman
Tim Wensberg-Sahlin
Simon Wensberg-Ejestål
Mv Wiliam Lopez
Kungsängens IF (B)
Dennis Färnström
Rasmus Olsson
Jesper Jakobsson
Oliver Larson
Mariebergs SK (B)
Marcus Arvidsson
Martin Larsson
Essek Svåren
Fredrik Carls
Mv Hannu Ojakangas
Mariebergs SK (C)
Andre Jaber
Martin Waara-Grape
Tomas Norberg
Patrik Engström Roxendal
Simon Ekholst
Nacka IBK (C)
Adam Johansson
Albin Granath
Eddie Karlander
Leo Rode
Thom Linné
Roslags-Kulla IF *
Mattias Brottman
Albin Hedström
Kim Sundgren
Melker Djulstedt
Eric Hedrén
Mv Rickard Erlandsson
Segeltorps IF IBF (B)
Christian Lindell
Sonny Sik
Dante Grähs Eriksson
Andreas Rydås
Max Klasson
Wilgot Gidlöf
Älta IF (B)
Markus Piotrowski
Charlie Persson
Sebastian Askman
Marcus Gustafsson
Kevin Gardbrant
Mv Elias Björk
Skogs/Trångsunds IBK (C)*
Mikael Hägg
Emil Lavett
Carl Törnstrand
Henrik Jitelius Järnbrand
Mv Emil Runnman
Älvsjö AIK IBF (D)
Marcus Persson
Erik Klasson
Gabriel Stjärnekull
Mathias Granberg
Noah Larsson