Information gällande Coronaviruset

Läs mer här.

Styrelsen

Distriktsstyrelsens sammansättning 2019/2020:

Klicka på namnen för en kort presentation om våra styrelsemedlemmar

ORDFÖRANDE:
Dan Back
Mobil: 0733814371
E-post: dan.back@innebandy.se

VICE ORDFÖRANDE:
Linnea Aveholt
Mobil: 0736-454492.
E-post: linnea_aveholt@hotmail.com

KASSÖR:
Christina Gullström
Telefon: 018- 21 33 31
Mobil: 070 - 651 33 31
E-post: christina.gullstrom@gmail.com

Lars-olov Lundgren
Telefon: 018 - 24 66 42
Mobil: 0730 - 93 89 99
E-post: lars-olov.lundgren@uppsala.se

Bo Grängsjö
Mobil: +46 76-724 96 37
E-post: bo.grangsjo@innebandy.se

Arvid Englund
Mobil: 0768-682343
E-post: arvid.englund@innebandy.se

Sara Eriksson
Mobil: 0707-604773
E-post: seriksson90@outlook.com

Ulrika Backlund
Mobil: 070-172 65 03
E-post: u.backlund@hotmail.se

Annica Gullin-Caspersen
Mobil: 070-2289402
E-post: annica.gullin-caspersen@innebandy.se

Adjungerad tjänsteman:
Johnny Johansson
Telefon: 018 - 13 06 30
E-post: Uppland@Innebandy.se